Ofertă acceptată Cumpărare directă

Detergent vase Sano San Sensitive Spark PUMP lavanda 1l Cod RTC SN000812

Număr anunț
DA21155031
Autoritate contractantă
Municipiul Satu Mare (CUI 4038806)
Furnizor / câștigător
RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI RO6562512)
Cod CPV
39831210-1 · Detergenti pentru vase (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
55,56 RON
Valoare atribuită
55,56 RON
Data publicării
06.09.2018 15:10
Termen limită
11.09.2018 17:00
Data finalizării
06.09.2018 15:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

55,56 RON

din 55,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.