Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie modernizare circuit -la Baza de agrement din comuna Gălăutas

Număr anunț
DA21131631
Autoritate contractantă
COMUNA GALAUTAS (CUI 4367981)
Furnizor / câștigător
ELECTRO SHOP SRL (CUI 15311714)
Cod CPV
31200000-8 · Aparate de distributie si control ale energiei electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.538,67 RON
Valoare atribuită
8.538,67 RON
Data publicării
04.09.2018 14:10
Termen limită
10.09.2018 17:00
Data finalizării
07.09.2018 11:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.538,67 RON

din 8.538,67 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.