Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Arginina - Sorbitol x 6 sol perf
- Număr anunț
- DA21133751
- Autoritate contractantă
- SPITALUL GENERAL C.F. PASCANI (CUI 4701290)
- Furnizor / câștigător
- ND PHARMA SRL (CUI 22082443)
- Cod CPV
- 33610000-9 · Medicamente pentru tractul digestiv si metabolism (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.709,60 RON
- Valoare atribuită
- 2.709,60 RON
- Data publicării
- 04.09.2018 16:20
- Termen limită
- 09.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.09.2018 08:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.709,60 RON
din 2.709,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro