Acasă · Licitații
· Mobila (inclusiv mobila de birou), accesorii de mobilier, aparate de uz casnic (exclusiv dispozitive de iluminat) si produse de curatat (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Bnacuta simpla de 1500 si bancuta dubla de 1500
- Număr anunț
- DA21163266
- Autoritate contractantă
- Gradinita cu Program Prelungit Albinuta Cluj-Napoca (CUI 17971415)
- Furnizor / câștigător
- CONFORTMOB SRL (CUI RO15043441)
- Cod CPV
- 39000000-2 · Mobila (inclusiv mobila de birou), accesorii de mobilier, aparate de uz casnic (exclusiv dispozitive de iluminat) si produse de curatat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.075,63 RON
- Valoare atribuită
- 5.075,63 RON
- Data publicării
- 07.09.2018 13:03
- Termen limită
- 12.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.09.2018 13:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.075,63 RON
din 5.075,63 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro