Ofertă refuzată Cumpărare directă

Frigider auto cu compresor

Număr anunț
DA21140229
Autoritate contractantă
Municipiul Deva (CUI 4374393)
Furnizor / câștigător
ASTORIA SRL (CUI 14176008)
Cod CPV
39711130-9 · Frigidere (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.869,30 RON
Valoare finală
1.869,30 RON
Data publicării
05.09.2018 12:39
Data finalizării
07.09.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.