Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de consultanta in vederea actualizarii documentatiei sistemului de management al calitatii
- Număr anunț
- DA21151740
- Autoritate contractantă
- AGENTIA JUDETEANA PENTRU OCUPAREA FORTEI DE MUNCA BISTRITA-NASAUD (CUI 11364864)
- Furnizor / câștigător
- LIV CONSULTING S.R.L. (CUI RO20463379)
- Cod CPV
- 79411000-8 · Servicii generale de consultanta in management (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.890 RON
- Valoare atribuită
- 1.890 RON
- Data publicării
- 06.09.2018 13:01
- Termen limită
- 11.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.09.2018 14:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.890 RON
din 1.890 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro