Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de reparare sau intretinere mijloace de masurare

Număr anunț
DA21151377
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Sf.Maria" Iasi (CUI 4701339)
Furnizor / câștigător
ECRSERV IASI SRL (CUI 15146633)
Cod CPV
50411000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a aparatelor de masurare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
252,12 RON
Valoare atribuită
252,12 RON
Data publicării
06.09.2018 12:46
Termen limită
11.09.2018 17:00
Data finalizării
06.09.2018 14:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

252,12 RON

din 252,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.