Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de consultanta pentru managementul unui proiect finantat din FEADR prin PNDR
- Număr anunț
- DA21151158
- Autoritate contractantă
- Comuna Hoceni (CUI 3394309)
- Furnizor / câștigător
- PASSILVA PROIECT SRL (CUI 14995150)
- Cod CPV
- 79411000-8 · Servicii generale de consultanta in management (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.991 RON
- Valoare atribuită
- 14.991 RON
- Data publicării
- 06.09.2018 12:37
- Termen limită
- 11.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.09.2018 14:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
14.991 RON
din 14.991 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro