Ofertă acceptată Cumpărare directă

STICLA TERMOPAN

Număr anunț
DA21159604
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 2 SAT TALPOS, COMUNA BATAR (CUI 29467706)
Furnizor / câștigător
TIPGLASS SRL (CUI RO27213442)
Cod CPV
45421100-5 · Instalare de usi, de ferestre si de elemente conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
352,94 RON
Valoare atribuită
352,94 RON
Data publicării
07.09.2018 10:32
Termen limită
12.09.2018 17:00
Data finalizării
07.09.2018 11:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

352,94 RON

din 352,94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.