Ofertă refuzată Cumpărare directă

Reparatie / Revizie Anuala Mercedes-Benz Sprinter

Număr anunț
DA21132859
Autoritate contractantă
ORASUL VINJU MARE (CUI 7536970)
Furnizor / câștigător
POPECI AUTO SRL (CUI RO14174058)
Cod CPV
50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
758,67 RON
Valoare finală
758,67 RON
Data publicării
04.09.2018 15:09
Data finalizării
07.09.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.