Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Obiectiv Nikon 18-200mm f/3.5-5.6G ED VR II AF-S DX NIKKOR
- Număr anunț
- DA21151483
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE ÎN SILVICULTURA “MARIN DRACEA” (CUI RO34638446)
- Furnizor / câștigător
- ANGELOSOFT COMPUTERS SRL (CUI RO15110168)
- Cod CPV
- 38651100-4 · Obiective pentru aparate de fotografiat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.085,35 RON
- Valoare atribuită
- 2.380 RON
- Data publicării
- 06.09.2018 12:50
- Termen limită
- 11.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.09.2018 13:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.380 RON
din 2.085,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro