Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de catering

Număr anunț
DA21161208
Autoritate contractantă
Agentia Romana de Asigurare a Calitatii in Invatamantul Superior (CUI 18476245)
Furnizor / câștigător
TRADING M2B SRL (CUI RO5589501)
Cod CPV
55520000-1 · Servicii de catering (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.670,40 RON
Valoare atribuită
16.670,40 RON
Data publicării
07.09.2018 11:36
Termen limită
12.09.2018 17:00
Data finalizării
07.09.2018 12:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.670,40 RON

din 16.670,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.