Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Polita de asigurare de viata de grup pentru angajatii primariei comunei Ciumani
- Număr anunț
- DA21155932
- Autoritate contractantă
- COMUNA CIUMANI (CUI 4367922)
- Furnizor / câștigător
- DESTINE BROKER DE ASIGURARE-REASIGURARE SRL (CUI 21678074)
- Cod CPV
- 66512000-2 · Servicii de asigurare contra accidentelor si de asigurare de sanatate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.700 RON
- Valoare atribuită
- 2.700 RON
- Data publicării
- 06.09.2018 15:58
- Termen limită
- 11.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.09.2018 07:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.700 RON
din 2.700 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro