Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Ansamblu Masa Microscop si condensor pt Microscop Leica DM1000 LED
- Număr anunț
- DA21155266
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN SATU MARE (CUI 3963722)
- Furnizor / câștigător
- MEDIST LIFE SCIENCE SRL (CUI 24205119)
- Cod CPV
- 31711100-4 · Componente electronice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.201 RON
- Valoare atribuită
- 4.201 RON
- Data publicării
- 06.09.2018 15:21
- Termen limită
- 11.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.09.2018 08:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.201 RON
din 4.201 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro