Ofertă acceptată Cumpărare directă

REPARATIE MOTOUTILAJE +ACCESORII

Număr anunț
DA21155210
Autoritate contractantă
Comuna Bughea de Sus (CUI 16414572)
Furnizor / câștigător
SENSOTECH S.R.L. (CUI RO22602880)
Cod CPV
50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
484,87 RON
Valoare atribuită
484,87 RON
Data publicării
06.09.2018 15:19
Termen limită
11.09.2018 17:00
Data finalizării
07.09.2018 12:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

484,87 RON

din 484,87 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.