Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 86,3% sub estimat

Mentenata centrale termice si servicii RVSTI

Număr anunț
DA21160700
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NOVACI (CUI 29224189)
Furnizor / câștigător
DELIAD GROUP S.R.L. (CUI 14353266)
Cod CPV
45232141-2 · Instalatii de incalzire (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.300 RON
Valoare atribuită
1.000 RON 86,3% sub estimat
Data publicării
07.09.2018 11:15
Termen limită
12.09.2018 17:00
Data finalizării
08.09.2018 12:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.000 RON

din 7.300 RON estimat 86,3%

Adjudecat la 13,7% din estimat · economie 6.300 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.