Ofertă refuzată Cumpărare directă

Lucrari de intretinere si reparatii strazi

Număr anunț
DA21164178
Autoritate contractantă
COMUNA SICULA (PRIMARIA) (CUI 3519046)
Furnizor / câștigător
ALFA TRUST SRL (CUI RO8214913)
Cod CPV
45233160-8 · Drumuri si alte suprafete pietruite (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
69.940 RON
Valoare finală
73.975 RON
Data publicării
07.09.2018 13:44
Termen limită
12.09.2018 17:00
Data finalizării
07.09.2018 14:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.