Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Helicobacter Pylori ptr test rapid din scaun , Teste rapide/FOB
- Număr anunț
- DA21163910
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE RECUPERARE CLUJ-NAPOCA (CUI 4288063)
- Furnizor / câștigător
- BIVARIA GRUP SRL (CUI RO13833576)
- Cod CPV
- 33141625-7 · Truse de diagnosticare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 470,25 RON
- Valoare atribuită
- 470,25 RON
- Data publicării
- 07.09.2018 13:31
- Termen limită
- 12.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.09.2018 19:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
470,25 RON
din 470,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro