Atribuită Cumpărare directă

Servicii verificare proiecte pentru"Extinderea sist. de distrib gaze nat. in loc. din com.ME, jud.BT

Număr anunț
DA35238279
Autoritate contractantă
COMUNA MIHAI EMINESCU (CUI 3503600)
Furnizor / câștigător
ROBOT SRL (CUI 7412840)
Cod CPV
71328000-3 · Servicii de verificare a proiectelor de structuri portante (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
75.000 RON
Data publicării
12.03.2024 13:47
Data finalizării
13.03.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

75.000 RON