Ofertă refuzată Cumpărare directă

Cursuri Arte martiale

Număr anunț
DA21123062
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC ,,ION GH. ROSCA" OSICA DE SUS (CUI 25288473)
Furnizor / câștigător
CLUB SPORTIV DINAMO ZEN DO (CUI 9036091)
Cod CPV
92600000-7 · Servicii sportive (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.920 RON
Valoare finală
1.920 RON
Data publicării
03.09.2018 16:09
Termen limită
08.09.2018 17:00
Data finalizării
08.09.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.