Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet materiale sanitare
- Număr anunț
- DA40457746
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC DE ADMINISTRARE A UNITATILOR DE INVATAMANT PREUNIVERSITAR DE STAT SIBIU (CUI 14392273)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
- Cod CPV
- 39222100-5 · Articole de catering de unica folosinta (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 409,66 RON
- Valoare atribuită
- 409,66 RON
- Data publicării
- 22.05.2026 11:00
- Termen limită
- 27.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 25.05.2026 08:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
409,66 RON
din 409,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro