Ofertă refuzată Cumpărare directă

CARTUS HP LASER CF283A

Număr anunț
DA21132087
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic "Radu Negru (CUI 3127174)
Furnizor / câștigător
ROVAL PRINT SRL (CUI RO14476846)
Cod CPV
30192113-6 · Cartuse de cerneala (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
560,62 RON
Valoare finală
560,62 RON
Data publicării
04.09.2018 14:32
Termen limită
09.09.2018 17:00
Data finalizării
09.09.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.