Ofertă refuzată Cumpărare directă

extinctoare portabile P6, SM6

Număr anunț
DA21127360
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 17 (CUI 13629860)
Furnizor / câștigător
OCTAVTOP STING SRL (CUI 37181658)
Cod CPV
35111320-4 · Extinctoare portabile (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
347,50 RON
Valoare finală
347,50 RON
Data publicării
04.09.2018 11:10
Termen limită
09.09.2018 17:00
Data finalizării
09.09.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.