Ofertă refuzată Cumpărare directă

Regenerare fortata filtru de particule VW Caravelle

Număr anunț
DA21126286
Autoritate contractantă
AEROPORTUL INTERNATIONAL SIBIU R.A. (CUI RO2577146)
Furnizor / câștigător
TEHNICA NOUA (CUI RO2577391)
Cod CPV
24957000-7 · Aditivi chimici (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
250 RON
Valoare finală
250 RON
Data publicării
04.09.2018 10:26
Termen limită
09.09.2018 17:00
Data finalizării
09.09.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.