Ofertă refuzată Cumpărare directă

Motorina Euro 5

Număr anunț
DA21112726
Autoritate contractantă
COMUNA C.A. ROSETTI (CUI 3662681)
Furnizor / câștigător
BNG TRUST SRL (CUI RO24598352)
Cod CPV
09134210-2 · Motorina (0,2) (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
986,58 RON
Valoare finală
1.015 RON
Data publicării
31.08.2018 13:54
Termen limită
09.09.2018 17:00
Data finalizării
09.09.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.