Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Senzori glicemie LINX cutie cu 2 bucati
- Număr anunț
- DA40455536
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "GRIGORE T.POPA" DIN IASI (CUI 4701100)
- Furnizor / câștigător
- GLUCOPRO S.R.L. (CUI RO50564537)
- Cod CPV
- 35125110-0 · Senzori biometrici (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.075 RON
- Valoare atribuită
- 6.075 RON
- Data publicării
- 22.05.2026 09:35
- Termen limită
- 27.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 25.05.2026 08:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.075 RON
din 6.075 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro