Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnituri de birou si articole de papetarie

Număr anunț
DA21127864
Autoritate contractantă
Colegiul National "Mihai Eminescu (CUI 4866361)
Furnizor / câștigător
COROANA SRL (CUI RO15507746)
Cod CPV
30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
440,42 RON
Valoare atribuită
440,42 RON
Data publicării
04.09.2018 11:29
Termen limită
10.09.2018 17:00
Data finalizării
10.09.2018 07:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

440,42 RON

din 440,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.