Ofertă acceptată Cumpărare directă

Mocheta trafic SCALA SCU 790 si UNDERLAY MOCHETA

Număr anunț
DA21140977
Autoritate contractantă
Comuna Mihaesti (CUI 2541835)
Furnizor / câștigător
ROYAL HOME DESIGN SRL (CUI RO31326300)
Cod CPV
24911200-5 · Adezivi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.591 RON
Valoare atribuită
4.591 RON
Data publicării
05.09.2018 13:14
Termen limită
11.09.2018 17:00
Data finalizării
10.09.2018 08:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.591 RON

din 4.591 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.