Ofertă acceptată Cumpărare directă

Piatra Bruta

Număr anunț
DA21166505
Autoritate contractantă
Administratia Nationala "Apele Romane" - Administratia Bazinala de Apa Siret (CUI RO18264854)
Furnizor / câștigător
SCHELA FĂRCAŞA SRL (CUI RO25381440)
Cod CPV
14212300-3 · Piatra de cariera si concasata (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.464 RON
Valoare atribuită
13.464 RON
Data publicării
10.09.2018 07:31
Termen limită
15.09.2018 17:00
Data finalizării
10.09.2018 09:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.464 RON

din 13.464 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.