Ofertă acceptată Cumpărare directă

FURNITURI BIROU

Număr anunț
DA21167455
Autoritate contractantă
SERVICIUL JUDETEAN DE AMBULANTA CARAS-SEVERIN (CUI 5584121)
Furnizor / câștigător
ADGENTI GRUP SERVICES S.R.L. (CUI 38683873)
Cod CPV
22000000-0 · Imprimate si produse conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.494 RON
Valoare atribuită
6.494 RON
Data publicării
10.09.2018 09:23
Termen limită
15.09.2018 17:00
Data finalizării
10.09.2018 09:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.494 RON

din 6.494 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.