Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 90,8% sub estimat

OUA

Număr anunț
DA21154509
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MARIN PREDA (CUI 29374186)
Furnizor / câștigător
LUIGI SRL (CUI RO2517969)
Cod CPV
03142500-3 · Oua (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
915,60 RON
Valoare atribuită
84 RON 90,8% sub estimat
Data publicării
06.09.2018 14:50
Termen limită
11.09.2018 17:00
Data finalizării
10.09.2018 13:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

84 RON

din 915,60 RON estimat 90,8%

Adjudecat la 9,2% din estimat · economie 831,60 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.