Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Combustibil auto prin card LUKOIL de debit
- Număr anunț
- DA21162869
- Autoritate contractantă
- Asociatia de Dezvoltare Intercomunitara "ECO SEPSI (CUI 25295381)
- Furnizor / câștigător
- LUKOIL ROMANIA SRL (CUI RO10547022)
- Cod CPV
- 09130000-9 · Petrol si produse distilate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 420,20 RON
- Valoare finală
- 420,20 RON
- Data publicării
- 07.09.2018 12:46
- Data finalizării
- 10.09.2018 09:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.