Ofertă acceptată Cumpărare directă

CABLU,CLEME, DOZE,TUBURI, DIBLURI, CONTRACTOR

Număr anunț
DA21172236
Autoritate contractantă
COMUNA NICOLAE BALCESCU JUD. BACAU (CUI 4353234)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
31681400-7 · Componente electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
416,30 RON
Valoare atribuită
416,30 RON
Data publicării
10.09.2018 13:14
Termen limită
15.09.2018 17:00
Data finalizării
10.09.2018 15:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

416,30 RON

din 416,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.