Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Acumulator 12v 24Ah AGM VRLA pentru UPS FP12240
- Număr anunț
- DA21171610
- Autoritate contractantă
- SALA POLIVALENTA SA (CUI 33602967)
- Furnizor / câștigător
- CARANDA BATERII SRL (CUI RO1560677)
- Cod CPV
- 31431000-6 · Acumulatori cu placi de plumb si acid sulfuric (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.084,02 RON
- Valoare atribuită
- 1.084,02 RON
- Data publicării
- 10.09.2018 12:46
- Termen limită
- 15.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.09.2018 14:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.084,02 RON
din 1.084,02 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro