Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACUMULATOR PENTRU STATIE MOBILA Tetra MTH800, NNTN6923A

Număr anunț
DA21169114
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC JUDETEAN SALVAMONT VRANCEA (CUI 27027091)
Furnizor / câștigător
DATAPHONEDIVISION SRL (CUI RO25661164)
Cod CPV
31434000-7 · Acumulatori cu litiu (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.210,08 RON
Valoare atribuită
1.210,08 RON
Data publicării
10.09.2018 10:47
Termen limită
15.09.2018 17:00
Data finalizării
10.09.2018 12:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.210,08 RON

din 1.210,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.