Ofertă acceptată Cumpărare directă

Rola prosop de hartie EcoNatural 155 ID Autocut 155 m, LUCART SPA

Număr anunț
DA21168848
Autoritate contractantă
SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX "SF. IOAN CASIAN" TULCEA (CUI 28617040)
Furnizor / câștigător
ROMSALES DISTRIBUTION SRL (CUI RO24108191)
Cod CPV
39514300-1 · Rulouri de servetele pentru sters mainile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
208,26 RON
Valoare atribuită
208,26 RON
Data publicării
10.09.2018 10:34
Termen limită
15.09.2018 17:00
Data finalizării
10.09.2018 10:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

208,26 RON

din 208,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.