Ofertă refuzată Cumpărare directă

Pansament hemostatic resorbabil, din celuloza neoxidata WoundClot Surgical - 5x7,5cm

Număr anunț
DA21155642
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean de Urgenta Slobozia (CUI 4231768)
Furnizor / câștigător
TRIDENT MEDICAL COMPANY SRL (CUI RO9384088)
Cod CPV
33141127-6 · Hemostatice absorbabile (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
393,29 RON
Valoare finală
393,29 RON
Data publicării
06.09.2018 15:41
Data finalizării
10.09.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.