Ofertă refuzată Cumpărare directă

ANCA IRIS FARA SPATAR 160CM NUMAR DE REFERINTA: 8055310 PRET DE CATALOG: 229,41 RON / Unitate de m

Număr anunț
DA21123496
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA CIURILA (CUI 18017102)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39142000-9 · Mobilier de gradina (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.605,87 RON
Valoare finală
1.605,87 RON
Data publicării
03.09.2018 19:26
Data finalizării
10.09.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.