Ofertă acceptată Cumpărare directă

Set Nefrostomie Percutanata in Trei Timpi cu Cateter PigTail CH10- CH 12; STENT URETERAL DUBLU J , S

Număr anunț
DA21161661
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean de Urgenta Alba Iulia (CUI 4613342)
Furnizor / câștigător
NEW ELLE MEDICAL SRL (CUI RO27451231)
Cod CPV
33181500-7 · Consumabile de uz renal (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.470 RON
Valoare atribuită
4.470 RON
Data publicării
07.09.2018 11:56
Termen limită
12.09.2018 17:00
Data finalizării
10.09.2018 13:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.470 RON

din 4.470 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.