Ofertă acceptată Cumpărare directă

LAPTE NAPOLACT BIO 3.8% CUTIE 1L

Număr anunț
DA21159996
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC DE ASISTENTA MEDICALA BRAILA (CUI 14248716)
Furnizor / câștigător
FRIESLANDCAMPINA ROMÂNIA S.A. (CUI RO6632642)
Cod CPV
15511500-8 · Lapte integral (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
674,50 RON
Valoare atribuită
674,50 RON
Data publicării
07.09.2018 10:47
Termen limită
12.09.2018 17:00
Data finalizării
10.09.2018 09:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

674,50 RON

din 674,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.