Ofertă refuzată Cumpărare directă

CARNE DE PASARE REF

Număr anunț
DA21167713
Autoritate contractantă
GRADINITA NR.1 FOCSANI (CUI 4410771)
Furnizor / câștigător
ZANFIR SNC (CUI RO1445759)
Cod CPV
15112000-6 · Carne de pasare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
34,30 RON
Valoare finală
34,30 RON
Data publicării
10.09.2018 09:39
Termen limită
15.09.2018 17:00
Data finalizării
10.09.2018 12:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.