- Număr anunț
- DA21164540
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 02358 Bucuresti (CUI 14729868)
- Furnizor / câștigător
- DON CAVAYERO IMPEX S.R.L. (CUI 35777680)
- Cod CPV
- 39515100-6 · Perdele (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 588,20 RON
- Valoare atribuită
- 588,20 RON
- Data publicării
- 07.09.2018 14:10
- Termen limită
- 12.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.09.2018 11:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
588,20 RON
din 588,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro