Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Piept de pui fara os romanesc
- Număr anunț
- DA21161790
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 "ALBA CA ZAPADA (CUI 18262667)
- Furnizor / câștigător
- AVI-TOP SA (CUI RO14327259)
- Cod CPV
- 15112130-6 · Carne de pui (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.064,70 RON
- Valoare atribuită
- 1.064,70 RON
- Data publicării
- 07.09.2018 12:01
- Termen limită
- 15.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.09.2018 09:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.064,70 RON
din 1.064,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro