Ofertă acceptată Cumpărare directă

Toaleta ecologica vidanjabila colac WC copii

Număr anunț
DA21166873
Autoritate contractantă
COMUNA TODIRESTI (CONSILIUL LOCAL TODIRESTI) (CUI 4541416)
Furnizor / câștigător
IC CREATIVE SRL (CUI RO23305250)
Cod CPV
45215500-2 · Toalete publice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.600 RON
Valoare atribuită
4.600 RON
Data publicării
10.09.2018 08:38
Termen limită
15.09.2018 17:00
Data finalizării
10.09.2018 17:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.600 RON

din 4.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.