Ofertă acceptată
Cumpărare directă
LAPTE UHT 3.5% GR. / LAPTE3.5% GR. CUT. 1 LITRU.TRANSPORT GRATUIT.LIVRARI ZILNICE IN BUCURESTI
- Număr anunț
- DA21157006
- Autoritate contractantă
- Regia Autonoma Administratia Patrimoniului Protocolului de Stat Bucuresti (CUI RO2351555)
- Furnizor / câștigător
- SLG RO DISTRIBUŢIE S.R.L. (CUI RO33030776)
- Cod CPV
- 15511000-3 · Lapte (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 314,10 RON
- Valoare atribuită
- 314,10 RON
- Data publicării
- 07.09.2018 08:08
- Termen limită
- 13.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.09.2018 09:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
314,10 RON
din 314,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro