Atribuită Cumpărare directă

fir nonabsorbabil monofilament polipropilena grosime fir 2/0 lungime fir 75cm, ac rotund 25-27 mm

Număr anunț
DA35243260
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC NICOLAE MALAXA (CUI 4203938)
Furnizor / câștigător
NATURAL ES-MEDICAL S.R.L. (CUI 29875195)
Cod CPV
33141121-4 · Suturi chirurgicale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
999,60 RON
Data publicării
12.03.2024 13:47
Data finalizării
13.03.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

999,60 RON