Ofertă acceptată Cumpărare directă

Asamblu cu 2 furtunuri deservire aer/azot 240bar, 3000 psi

Număr anunț
DA21171435
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 01961 (CUI 10405150)
Furnizor / câștigător
TECHNOLOGY IMPLEMENTATION SRL (CUI 36890406)
Cod CPV
44165100-5 · Furtunuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.896,44 RON
Valoare atribuită
4.896,44 RON
Data publicării
10.09.2018 12:36
Termen limită
15.09.2018 17:00
Data finalizării
10.09.2018 12:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.896,44 RON

din 4.896,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.