Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 1,8% sub estimat
Panou pluta cu textil 90 x 120 cm ACVILA
- Număr anunț
- DA21167819
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 02487 (CUI 12020362)
- Furnizor / câștigător
- LIVEROM ENTERPRISES SA (CUI RO18830570)
- Cod CPV
- 30192170-3 · Panouri de afisare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 331,85 RON
- Valoare atribuită
- 325,84 RON 1,8% sub estimat
- Data publicării
- 10.09.2018 09:45
- Termen limită
- 15.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.09.2018 10:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
325,84 RON
din 331,85 RON estimat
1,8%
Adjudecat la 98,2% din estimat · economie 6,01 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.