Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie dosare carton cu sina
- Număr anunț
- DA21171375
- Autoritate contractantă
- CASA JUDETEANA DE PENSII IASI (CUI 13590868)
- Furnizor / câștigător
- ANDERS BIROTICA SRL (CUI RO33132911)
- Cod CPV
- 22852000-7 · Dosare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 275 RON
- Valoare atribuită
- 275 RON
- Data publicării
- 10.09.2018 12:32
- Termen limită
- 15.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.09.2018 13:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
275 RON
din 275 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro