Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale diferite pentru uz didactic

Număr anunț
DA21168958
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC IOAN SLAVICI PANCIU (CUI 4447312)
Furnizor / câștigător
ATEC SRL (CUI RO10310742)
Cod CPV
22815000-6 · Carnetele (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
637 RON
Valoare atribuită
637 RON
Data publicării
10.09.2018 10:39
Termen limită
15.09.2018 17:00
Data finalizării
10.09.2018 10:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

637 RON

din 637 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.